Uczcijmy Święto Niepodległości

08.11.2019 roku Wzięliśmy udział w uroczystościach związanych z 11 listopada – Odzyskaniem Niepodległości. Uczniowie ze szkoły wraz z nauczycielami przygotowali piękną akademie po której odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu Polski. Następnie mogliśmy porozmawiać z prawdziwym żołnierzem specjalnie zaproszonym do naszej szkoły. Mogliśmy zadawać pytania oraz przymierzać czapki, które Pan Żołnierz przywiózł, aby nam zaprezentować swój zawód. Tego dnia, jednak atrakcji mieliśmy o wiele więcej. Razem z naszymi Paniami i uczniami starszych klas wypiekaliśmy Rogale Marcinkowskie. Pani Irka Sójka jak zwykle wszystko dokładnie nam wytłumaczyła i pokazała, a następnie pomogła wykonać przepiękne i przepyszne rogale.